בשיתוף

תהליך הרישום

תהליך הרישום והקבלה

תהליך הרישום והקבלה ללימודים בקמפוס ברושים כוללים מספר דברים:

  • פגישת ייעוץ – פגישת הכרות בה נוכל להציג בפניך את קמפוס ברושים, את תוכניות הלימוד, את תהליך הלמידה והכשרתך המקצועית. כמובן שלא נפספס את המרחבים הירוקים והאווירה המיוחדת – אותם ממש אי אפשר להציג במילים.
    פגישת הייעוץ תתקיים עם עופר אפל, מנהל הקמפוס או עם רכזי המגמה – מטרת הפגישה היא להכיר אותך, לשמוע עליך מי את.ה מה החלומות שלך ומה הביא אותך לבחור להפוך למטפל.ת ברפואה אינטגרטיבית.

    נכיר ונספר מעט יותר על הקמפוס, על מערכת השעות, על השנה הראשונה ועל השנים המתקדמות, על קליניקת המתמחים, על השתלבות הבוגרים שלנו בשוק העבודה ועוד.

    זה יהיה הזמן והמקום לשיחה מחממת לב ופתוחה, מזמינים אותך להגיע עם כל שאלה..

  • מבחן התאמה – פרמטר זה הינו יוצא דופן וייחודי לנו בקמפוס ברושים. למה? כי אנו רוצים להכיר אותך טוב יותר ולדעת עבורנו ועבורך שהבחירה שהנך עומד.ת לעשות, היא המיטבית והמתאימה לך ביותר. המבחן הפיסכוטכני, מתבצע על ידי מכון אבחון חיצוני וכולל שאלות אישי, שאלות פסיכוטכניות ובחלק מהמגמות שאלון באנגלית – המבחן מבוסס על מיונים פסיכוטכניים המוכרים מצה”ל וממיונים למקומות עבודה. הזקוקים להקלות בבחינות, יוכלו כמובן לקבל זאת גם במבחן זה.
  • תעודת בגרות – פרמטר נוסף.

רוצה לשמוע עוד?

איזה תחום לימודים מעניין אותך?

בואו לפגוש אותנו

יום פתוח בקמפוס ברושים – אנחנו כל כך אוהבים ונרגשים בימים הפתוחים הללו, זוכים ליהנות מהם פעמיים בשנה, במהלך סוף חודש מאי, תחילת יוני ושוב בינואר לסמסטר אביב. הקמפוס פותח את דלתותיו למאות מתעניינים הבאים להתרשם, לשמוע ולהכיר מקרוב את רכזי המגמה, המורים והמטפלים במגמות הלימוד השונות. אנו נחכה לכם כאן, פעמיים בשנה – לקבל אתכם בידיים פתוחות ובעיניים טובות, להתרגש אתכם בתהליך הבחירה, ההכרות, בצעדיכם הראשונים.

כניסה לשיעור נסיון – אין כמו לחוות את הלמידה כפי שהיא, בכדי שתוכלו  להתרשם באמת מהלימודים, נוכל לשבץ אתכם לשיעור ניסיון במגמת הלימוד בה אתם מתעניינים.

 תהליך הרישום האמיתי הוא שלך בעצמך!

הבחירה בלימודים היא בחירה בהחלטה לטפל באנשים, היא בחירה בדרך של נתינה. אנחנו פה לסייע לך לצמוח ולפתח את הפרסונה הטיפולית שבך. הסטודנטים והבוגרים שלנו יעידו שהבחירה בלימודים בברושים היא בנוסף, בחירה בתהליך של התפתחות אישית ושינוי, שינוי רגשי, שינוי תודעתי, שינוי תזונה…שינוי לטובה.

שאלות לגבי תהליך הרישום

מבחן ההתאמה כלול בדמי הרישום ואינו כרוך בתשלום נוסף. על מנת לגשת למבחן ההתאמה, יהיה עליך להסדיר את דמי הרישום.

חשוב לזכור שמטרת המבחן היא לסייע לך ולנו להכיר אותך טוב יותר ולהציף, אם ישנם, אתגרים לימודיים או רגשיים. המבחן הוא ידידותי המעניק תמונה רחבה יותר עליכם לפני כניסתכם ללימודים. 
בכל מקרה, במקרה של קושי מיוחד – אנו נזמין אתכם לפגישה במטרה להגיע להחלטה משותפת.

החזר על דמי הרישום יינתן על פי חוק עד 14 יום מביצוע העסקה, לאחר מכן, לצערנו לא יינתן החזר.

בהחלט – בפגישת הייעוץ נבנה יחד את מערכת השעות ואת תוכנית הלימודים אשר תתאים לצרכיך. חשוב לציין, כי גם בלימודים חלקיים שכר הלימוד אינו משתנה והקורסים שילמדו יגזרו, ללא שינוי, מהסכום הכולל.

קל… לאחר פגישת הייעוץ ומבחן ההתאמה – תתואם לך פגישת שיבוץ מסודרת, ניתן לקיים אותה אצלנו בקמפוס או בטלפון.

Call Now Button דילוג לתוכן