בשיתוף

שיתוף פעולה עם מאוחדת

מאוחדת רואה בקמפוס ברושים מרכז הכשרה מוביל בארץ בתחומי הטיפול המרכזיים ברפואה משלימה תוך שימת דגש לנושאים מהותיים:

  • תכני לימוד נרחבים המקיפים את תורות הלימוד העתיקות לצד התפתחויות עדכניות, מגמות ומחקרים מהעת האחרונה.
  • תוכניות הלימוד של הקמפוס נמצאות תחת פיקוח של הצוות הרפואי במאוחדת משלימה במטרה להבטיח שמירה על רמה גבוהה ורחבה ביותר
  • צוות הוראה בכיר ורחב ביותר עם הכשרה, וותק וניסיון קליני רב שנים
  • מערך קליניקות וסטאז’ הרואה לנגד עיניו את השילוב הנכון בין ידע תיאורטי ופרקטיקה רפואית.
  • לימודי רפואה מערבית עם צוות מורים מוסמך במטרה לייצר אינטגרציה נכונה והשתלבות ראויה של מטפלים לצד צוות רפואי ופרא רפואי בקופות החולים ובתי החולים.
  • שיוכו של הקמפוס לעמותה גדולה ומוכרת תורם רבות ליציבותו לאורך השנים וליכולתו לקדם מהלכים ארוכי שנים. בייחוד במציאות בה הרפואה המשלימה אינה זוכה עדיין להכרה ממשלתית מתאימה.
  • במסגרת שיתוף הפעולה בין הגופים ניתנת הזדמנות למטפלים של קמפוס ברושים להשתלב כבר במהלך הלימודים הן במסגרת עבודה במרפאות מאוחדת משלימה והן במסגרת של צפיות כאסיסטנטים קליניים במערך הטיפולים במרפאות.
  • השתלבויות אלו מסייעות לסטודנטים להכיר ובעיקר להתנסות מקרוב בהתמודדות עם מקרים רפואיים מורכבים, בעבודה משותפת עם רופאים, פיזיוטרפיסטים ואחיות, בהבנה של עבודה במערך רפואי על כל המשתמע מכך וביצירת אופק התפתחות מקצועי ואישי חשוב ביותר.

ממשקים אלו מאפשרים לסטודנטים להבין מקרוב את נפלאות הרפואה המשלימה ויכולותיה לסייע לעיתים במניעת תחלואה, לעיתים לצד הרפואה המערבית ככלי תמיכתי בתהליכי הריפוי וההחלמה של המטופל ולעיתים אף כריפוי חליפי במצבים שלרפואה המערבית אין מענה ופתרון למטופל:

מפגש עם מטופל הנמצא שנים על תרופות כרוניות, מטופלת הסובלת מכאבים שאינם מרפים וגוברים עם השנים, מטופל העומד בפני ניתוח וחושש מאוד. אלו דוגמאות למטופלים המגיעים מדי יום למרפאות מאוחדת משלימה כ”מוצא אחרון” וללא תקוות רבות. ואז בתום מספר טיפולים אתם זוכים להיות שותפים לשינוי: לפתע הקלה בכאב, שיפור משמעותי בבדיקות הדם והניתוח שפתאום גם לדעת הרופא המטפל הופך למיותר/נדחה.

כסטודנטים בברושים יש לכם הזדמנות לצפות בקסם המתרחש לנגד עיניכם ולהבין עד כמה ביכולתכם להשפיע על חייהם של הסובבים אתכם בזכות הקריירה שבחרתם.

בוגרי ברושים מספרים

שמי ודים בבבקוב. אני סטודנט שנה ד ברפואה סינית בקמפוס ברושים. אני עובד בקופת חולים מאוחדת בתפקיד מטפל טווינה ועיסוי רפואי כ-3 שנים. אני מאוד מרוצה מלהיות חלק ממשפחת מאוחדת. אני נהנה מיחס חם גם מלקוחות וגם מעמיתיי לעבודה ומאוירה כייפית בכללי. בתפקידי אני רוכש הרבה ידע ונסיון מקצועי, וגם בטחון עצמי כמטפל ברפואה משלימה. " אני נתקל כל הזמן במקרים שמאתגרים אותי ומאפשרים לי ליישם הרבה ממה שלמדתי, לעיתים קרובות מדובר במטופלים שניסו כבר הכל- תרופות, פיזיוטרפיה ועוד ולא היו שבעי רצון. כך שיש לי המון סיפוק לראות את ההצלחות בתום סדרת טיפולים. כחלק מעבודתי בקופה, אני זוכה להגיע לכנסים והשתלמויות וזה תורם הרבה לידע. במקרה באחד הכנסים היתה הרצאה על פיברומיאלגיה שמאוד עזרה לי להתמודד עם המקרה הבא: בחורה צעירה בגיל 37 שסובלת מפיברומיאלגיה. עברה טיפולים שונים לפני שהגיעה לרפואה משלימה. הגיעה אלי עם תלונות על כאבים כרוניים (ברמה של 10) עייפות מתמדת, חולשה. לאחר סידרה של כ6 טיפולים פעם בשבוע חצי שעה היא סיפרה שהרגישה הרבה יותר טוב מבחינה רגשית, הרגישה פחות עייפות ורמת הכאב ירדה (לרמה של 6( תגובתה של המטופלת לתוצאות הטיפול נתנה לי סיפוק רב מעבודה ותרמה לביטחון העצמי המטפל.

Call Now Button דילוג לתוכן