מידע למתעניינים

בואו לקבל שירות, הכוונה וייעוץ מהמומחים שלנו

אם הגעת לכאן, כנראה שהלימודים בקמפוס ברושים מעניינים אותך. מה עכשיו, איך מחליטים?

צוות הייעוץ וההכוונה – שלנו עומד לרשותך עם כל הידע, הניסיון והתמיכה.  שוחחנו במהלך השנים עם מתעניינים וסטודנטים רבים, את כל הניסיון הזה נעמיד לרשותך בבחירתך את תוכנית הלימודים הטובה ביותר עבורך, את מערכת השעות וקצב הלימודים המתאים לך!

פגישת ייעוץ – פגישות הייעוץ יתקיימו עם רכזי המגמה או עם עופר אפל, מנהל הקמפוס -בשיחות אלה יהיה באפשרותך להעמיק בשאלותיך, להציג התלבטויות, להתרשם ולהעמיק את היכרותך עם צוות ההוראה, התהליך האישי ותוכנית הלימודים. 

ביקור בקמפוס – הביקור בקמפוס חשוב, החל מהביקור בכיתות, האווירה, קליניקת המתמחים אך מעל לכל תחושת הבטן וההרגשה הנעימה. 

אפשרויות תעסוקה – חושבים על היום שאחרי? זה הכרחי! בסקר שערכנו מעל 80% עוסקים במקצוע בו בחרו באופן מלא או חלקי. ידעת שכבר משנת הלימודים השנייה (בעיסוי רפואי משולב מהראשונה) יש באפשרותך להשתלב כמטפל.ת בקופות החולים או בקליניקה פרטית? עם תעודת מטפל.ת מוסמכ.ת. בכל קופות החולים הבוגרות והבוגרים של ברושים, נדרשים!

לשמוע ממי שבאמת יודע – אלה כמובן הסטודנטיות והסטודנטים שלנו, הבוגרות והבוגרים, מוזמנים לקרוא כאן בהמשך מהחוויות האישיות שלהם וכמובן לפגוש אותם אצלנו ברחבת הקמפוס, בימים הפתוחים ואף ניתן לתאם שיחה טלפונית עמם.

תקשיבו למי שבאמת יודע...הבוגרים שלנו

ההרשמה לשנת הלימודים הבאה בעיצומה

קורס NLP Practitioner​

החלה ההרשמה לקורס NLP להסמכה לקבלת תעודת NLP PRACTITIONER בינלאומית מטעם ארגון IN – NLP, אחד הארגונים המובילים בעולם בתחום NLP.

קורס הכשרת מטפלים בהידרותרפיה

קורס שנתי לקבלת להסמכת מטפלים בהידרותרפיה לטיפול במגוון אוכלוסיות: בעיות אורתפדיות שונות, שיתוק מוחין, תסמונת דאון, אוטיזם, נפגעי תאונות דרכים, בעיות נוירולוגיות, פרקינסון, אירוע מוחי, ניוון שרירים ועוד. 

קורס צ'י קונג טיפולי

מקומות אחרונים לקורס צ'י קונג טיפולי. קורס מעמיק לצ׳י קונג טיפולי בהנחיית נירה רבינוביץ, מחלוצות הצ'י קונג בארץ. הקורס מיועד למתרגלי צ'י קונג חדשים וותיקים, להכשרה כמטפלים ומדריכים בצ'י קונג, ולאלו הרוצים לשפר את מצבם הגופני והנפשי.

לייעוץ לימודים
השאירו פרטים כאן

איזה תחום לימודים מעניין אותך?

כדאי לדעת

מגמות הלימוד שלנו

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם

Call Now Button דילוג לתוכן