מאמרים ומחקר
כתבות ומאמרים
![](https://www.broshim.tau.org.il/wp-content/uploads/2020/09/ofra-300x300.jpg)
עפרה שטורם
מרכזת את מגמת השיאצו בקמפוס ברושים משנת 2003. מטפלת ומרצה בכירה לשיאצו מזה 20 שנה.מטפלת כ-25 שנה בדיקור סיני ושיאצו בשילוב הילינג ודמיון מודרך. מורה
![](https://www.broshim.tau.org.il/wp-content/uploads/2020/09/דיךםצןא-1-257x300.jpg)
שלומית אנקר
מרכזת מגמת רפלקסולוגיה בקמפוס ברושים ומרצה בכירה. מטפלת מומחית ברפלקסולוגיה, מטפלת בפרחי באך וארומתרפיה, מדריכת הנקה, מלמדת עיסוי תינוקות ומנחת מעגלי נשים. לשעבר, מרכזת תחום
![](https://www.broshim.tau.org.il/wp-content/uploads/2020/09/20210421_083038-1-231x300.jpg)
טוביה סקוט
Dipl Ac, מטפל ומורה בכיר ברפואה סינית מזה 20 שנה. חבר פעיל ב-World Federation of Chinese Medical Sciences , ארגון עולמי לקידום הרפואה הסינית ובעבר חבר בוועד
![](https://www.broshim.tau.org.il/wp-content/uploads/2021/04/DSC_3209-copy-copy-e1620295686703-262x300.jpg)
נירה רבינוביץ
מבכירות מורי הצ׳י קונג בארץ. מטפלת בבית חולים בילינסון, היחידה האינטגרטיבית, מרכז דוידוף לחקר וטיפול בסרטן. מומחית בריפוי בצלילים המרפאים (באמצעות הקול). ראש מגמת צ׳י
![](https://www.broshim.tau.org.il/wp-content/uploads/2020/09/efart-1-261x300.jpg)
אפרת אבידור
ראש מגמת נטורופתיה ומרצה בכירה לנטורופתיה, רפלקסולוגיה ופרחי באך. בעלת B.A במדעי החיים באוני’ ת”א ובעלת M.A ותעודת הוראה במדעים. למדה נטרופתיה והתמחתה בין השאר
![](https://www.broshim.tau.org.il/wp-content/uploads/2020/09/ofer_biton-281x300.jpg)
עופר ביטון
רכז מגמת האילוף וטיפול באמצעות כלבים עופר הינו מטפל באמצעות כלבים וממקימי הכלבנות הטיפולית בארץ. מלווה את תחום הכלבנות הטיפולית ב”התאחדות הישראלית לכלבנות”, מנהל את