מאמרים ומחקר
כתבות ומאמרים
![](https://www.broshim.tau.org.il/wp-content/uploads/2021/04/210-2104613_people-silhouette-clipart-generic-person-silhouette-of-man-300x286.jpg)
שניר בהרי אורנה
בעלת תואר ראשון בקולנוע ואומנויות אוניברסיטת תל אביב.בוגרת התוכנית הבינלאומית למטפלים בביוסינתזה, מורה ומדריכה מוסמכת. בוגרת התוכנית להנחית קבוצות הורות ומשפחה במרכז להורות ומשפחה של
![](https://www.broshim.tau.org.il/wp-content/uploads/2021/04/210-2104613_people-silhouette-clipart-generic-person-silhouette-of-man-300x286.jpg)
שוקן איריס
MSW. עובדת סוציאלית קלינית. מטפלת ומדריכה זוגית ומשפחתית. מטפלת ומדריכה מוסמכת בביוסינתזה. מתמחה בטיפול בגישת האימגו ובשיטת Emdr. מנחה את הקורס: זוגיות בטיפול אינדיבידואלי
![](https://www.broshim.tau.org.il/wp-content/uploads/2021/04/210-2104613_people-silhouette-clipart-generic-person-silhouette-of-man-300x286.jpg)
רפאלי טובי
מטפלת, מדריכה ומורה מוסמכת ביוסינתזה. מנחת קונסטלציה מערכתית ומשפחתית. מוסמכת תרפיה מכוונת התמקדות (פוקוסינג) בדגש טראומה. חברה באיגוד הישראלי והאירופאי לפסיכותרפיה גופנית. בהכשרתה הקודמת מהנדסת
![](https://www.broshim.tau.org.il/wp-content/uploads/2021/04/210-2104613_people-silhouette-clipart-generic-person-silhouette-of-man-300x286.jpg)
קידר אסף, ד”ר
מטפל מוסמך בביוסינתזה, מורה מיינדפולנס בהכשרת אוניברסיטת בנגור (בריטניה) והמרכז הבינתחומי הרצליה. מתרגל מדיטציה ופעיל בעמותת תובנה. בעל דוקטורט במדע המדינה מאוניברסיטת קליפורניה–ברקלי. מנחה את הקורס:
![](https://www.broshim.tau.org.il/wp-content/uploads/2021/04/210-2104613_people-silhouette-clipart-generic-person-silhouette-of-man-300x286.jpg)
סלומוביץ דניאל
חמש עשרה שנים ניסיון כמטפלת בפסיכותרפיה גופנית. בוגרת ביוסינתזה. מטפלת, מדריכה ומורה מוסמכת בביוסינתזה. בעלת עשרים שנות ניסיון כמטפלת ברפואה טבעית. בוגרת איזון גוף נפש ממכללת רידמן.
![](https://www.broshim.tau.org.il/wp-content/uploads/2021/04/210-2104613_people-silhouette-clipart-generic-person-silhouette-of-man-300x286.jpg)
לילי אוגוסטופולוס
יוון . Phd בפסיכולוגיה קלינית. פסיכותראפיסטית. עומדת בראש המרכז לביוסינתזה ביוון. מנחה בינלאומית בכירה בביוסינתזה. לימדה באוניברסיטת אינדיאנפוליס בתוכנית המאסטר לפסיכולוגיה קלינית. למדה בהרחבה גם ביואנרגטיקה אצל אלכסנדר לואן, אנליזת