שאלות נפוצות

יש לכם שאלה אלינו? נשמח לענות!

שאלות נפוצות

בכל הקורסים הנלמדים בקמפוס אנו מרכזים עבורכם את חומרי הלימוד השונים. בקורסים מעשיים מקבלים בתחילת השנה חוברות לימוד עם התכנים. 

במקביל, קמפוס ברושים פועל עם אתר הלמידה מרחוק של אוניברסיטת תל אביב. כל סטודנט מקבל קוד וסיסמא אישיים בתחילת השנה עימם הוא רשאי להיכנס לאתר ולצפות במצגות של הקורסים, במאמרים וכיוב’. 

ניתן כמובן לשמור את המצגות במחשב האישי שלכם ולא להעתיק אותם מהלוח בשיעור.

לימודי רפואה משלימה בארץ אינם מוכרים ע”י המועצה להשכלה גבוהה (המל”ג) ובשל כך אינם נחשבים לתואר אקדמי. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הממסד הרפואי מכיר בתחומים אלו ובוגרים מבתי ספר מוכרים מועסקים במוסדות השונים. בגמר מסלול הלימודים המלא בכל תחום הסטודנט זכאי לתעודת מטפל בתחום בו למד. התעודות שאנו מעניקים עומדות בדרישות של האיגודים המקצועיים השונים.

התשובה היא כן! אומנם הסטודנטים מקבלים חומרי לימוד ויכולים להיכנס לאתר האוניברסיטה עם קוד וסיסמא ולהוריד את כל המצגות של השיעורים, אך זה לא בא במקום הגעה לשיעורים. 

הנוכחות בשיעורים חשובה מאוד. אלו לא “סתם” הרצאות באודיטוריום אלא שיעורים במהלכם מתנהלים דיונים, מועלות סוגיות, ניתוחי מקרים קליניים וכיוב’. 

היעדרות מותרת: עד 20% מסך המפגשים.

מקצועות הלימוד ברפואה משלימה, רובם ככולם, מוכרים ע”י הממסד הרפואי – קופות חולים, בתי חולים, מרכזים שיקומיים וכדומה. הקמפוס מעדכן מדי יום משרות להצעות עבודה בלעדיות ממוסדות ציבוריים ופרטיים ואתם מוזמנים לפנות למשרות – הן מתפרסמות בעמוד הדרושים באתר. בחלק ממסלולי הלימוד- כדוגמת: נטורופתיה, ניתנות תעודות הסמכה במהלך הלימודים ואנו ממליצים ומסייעים להשתלב עם ההסמכות במהלך הלימודים ולא להמתין לתום הארבע שנים. 

רבים מהבוגרים, במקביל לעבודה במוסדות, מעוניינים לעבוד בקליניקה עצמאית. אנו תומכים רבות בנושא ובין היתר מעניקים ללא תשלום במהלך הלימודים קורסי קואצ’ינג ואימון עסקי.

קמפוס ברושים הוא קמפוס ירוק. במסגרת זו אנו מעודדים את הסטודנטים שלנו להתנדב ולפעול למען הסביבה במגוון רחב של פעילויות. 
העידוד נעשה באמצעות מלגה ירוקה המוענקת בשיתוף פעולה עם החברה להגנת הטבע ורשויות נוספות כנגד שעות פעילות של הסטודנטים למען הסביבה.

שאלות נפוצות

עיון בספרות מקצועית הוא כלי חשוב מאוד הן כסטודנטים והן כמטפלים להתפתחות ולהתמקצעות בתחום. 
בקמפוס פועלת ספריה בה קיים מגוון רחב של ספרים – ניתן לעיין ברשימת הספרים בדף של הספרייה באתר ולראות גם את מיקום העותק בספריה. 
בנוסף, קיימות 4 עמדות מחשב בהן מותקנות תוכנות מקצועיות לשימושכם החופשי. שירותי סריקה מהירה פועלים בספריה ללא תשלום.

בקמפוס קיימים שירותי קפטריה של “גרינגו” – Green Go. כשמו כן הוא – הכל ירוק: המנות מוגשות בכלים מתכלים וידידותיים לסביבה. 

התפריט הוא בדגש על ירקות. יש מנות חמות ומזינות לצד כריכים משובחים. הכל על טהרת המטבח הבריא והצמחוני! מדי תקופה נעשה רענון של מגוון המנות המוגשות. 

בעולם האינטרנט הדבר מאוד קל – מדי שבוע אנו שולחים אליכם ניוזלטר עם כל מה שקורה בקמפוס בשבוע הקרוב. 

פעילויות שונות ואירועים מיוחדים אנו מעדכנים באתר הקמפוס. וכמובן למי שמעדיף – גם על גבי לוחות המודעות ברחבי הקמפוס.

לגבי המידע האישי על כל סטודנט – מידע זה מתעדכן במערכת החיבור מרחוק – “אורביט לייב”. לכל סטודנט יש קוד וסיסמא אישיים. עם קוד זה למעשה מתחברים למערכת שלנו וניתן לצפות במערכות השעות, בציונים, במועדי הבחינות וכיוב’. 

כמו כן, דרך החיבור מרחוק – כל סטודנט יכול לעדכן ישירות אצלנו במערכת את הפרטים האישיים במידה והשתנו – כתובת, מייל, טלפון וכדומה. 

במקרים כאלו אנו שולחים מסרון – SMS – לכל סטודנט בשיעור שהתבטל.

צור קשר

אנו תמיד זמינים כדי לעזור לך. בין אם זו בעיית תמיכה, שאלה לגבי מוצר שלנו, או כל שאילה אחרת, אנחנו כאן כדי להשיב לבקשתך.