כתבות ומאמרים

 
פורסם ב: אתר ברושים
תוף הינו כלי פשוט יחסית, ובקלות ניתן להפיק ממנו צלילים, ללא כל ניסיון קודם. זו רק אחת הסיבות שתיפוף וטיפול באמצעות תיפוף, נחקרים היום ע"י רופאים נוירולוגיים.
פורסם ב: קמפוס ברושים
חישבו על הגנים שלנו, אלו שנולדנו איתם ושחורצים את גורלנו. דמיינו שיש לכם כוח להשפיע עליהם. דמיינו אפילו שניתן להשפיע עליהם בעזרת תזונה, צמחי מרפא ואפילו בעזרת חוויות. דמיינו גם שאת ההשפעה הזו, את השינוי הזה, ניתן להוריש לדורות הבאים.
פורסם ב: אתר ברושים
שמי יעל, אני נטורופתית ורפלקסולוגית, מטפלת בקליניקה פרטית, עובדת במכון להמטולוגיה במרכז הרפואי בני ציון בחיפה ועוזרת הוראה בקמפוס ברושים. יש לי מטופלים בכל הגילאים החל מתינוקות בימיהם הראשונים ועד אנשים בשלבי סוף החיים. אני מגלה חשיבות במגע בכל שלבי החיים והרפלקסולוגיה מאפשרת פתח לטיפול מעבר למחסומי תקשורת.
פורסם ב: קמפוס ברושים
קרן פרייברגר, בוגרת ברושים ברפואה סינית, כותבת לנו על פעילותה ההתנדבותה בארגון "מדקרים ללא גבולות". עוד בתחילת דרכי בלימודי הרפואה הסינית ידעתי שארצה למצוא דרך להתנדב. בחרתי במקצוע של נתינה וריפוי ועשייה חברתית, שהייתה תמיד חלק מתפיסת עולמי, השתלבה מצוין עם המקצוע שבחרתי. התפיסה שלי לגבי התנדבות היא שהדרך הטובה ביותר להתנדב, לאורך זמן ובצורה משמעותית, היא בעולם תוכן שקרוב ללבך, שאתה מחובר אליו קשר רגשי או מקצועי
פורסם ב: מגזין "חיים אחרים"
כיום אין ספק כי הרפואה המשלימה תופסת מקום מרכזי כגורם משלים ומחזק לרפואה הקונבנציונלית המערבית. שלושה סיפורים מרגשים של בוגרי קמפוס ברושים לרפואה משלימה-אינטגרטיבית מעידים על האפשרויות פורצות הדרך ועל ההצלחות של הרפואה המשלימה.
 
 

צרו איתנו קשר

שם:  
מייל:    
טלפון: