גליונות עיתון אורז
 

גליונות עיתון אורז

מגזין אורז, יחודי מסוגו בארץ המיועד למטפלים. מגזין דו-שנתי המוקדש כולו לרפואה סינית בארץ.

מטפלים וקליניקות המעוניינים לקבל את המגזין באופן קבוע, יישלחו את הפרטים הבאים למייל המצורף:
  •  שם מטפל / קליניקה
  • תחום עיסוק
  • כתובת דואר
  • כתובת מייל

    את הפרטים יש לשלוח למייל:  orez.newspaper@gmail.com
פורסם ב:
כתבות: חיצוני, פנימי והגורמים למחלת הסרטן, המדע מאחורי הסמלים, התהליך הטיפולי בקליניקות קהילתיות, כמה זמן צריך להשאיר את המחטים בפנים, הפן הרגשי של דלקות בדרכי השתן ועוד.
פורסם ב:
כתבות: בדרך לגן עדן - מיתוסים קדומים כמוטיבים ברפואה הסיני, שונשין - אקופונקטורה יפנית לתינוקות וילדים, לראות את הלא-נראה- על רפואה סינית וטיפול בהפרעות עיכול תפקודיות, ראיון עם רני אייל, Chronic Pelvic Pain Syndrome - תסמונת האגן הדואב.
פורסם ב:
כתבות: אורוליטיאזיס אבנים בדרכי השתן, חמישה אלמנטים בספר אחד- אליזבת' רושה דל לה וואלה, דיקור בטן, הצב הקדוש וה- BA GUA, מחטים לאיכות חיים, הדיקור הסיני לאנטי אייג'ינג ושיפור מראה העור, רגשות והמרידיאנים המתפצלים, מעגלי הקשבה - דרך לאימון המטפל, המורה והאדם, דיקור בחיות מחמד.
פורסם ב:
כתבות: שילוב אקופנקטורה במערכת גמילה מסמים ואלכוהול לפי פרוטוקול NADA, טיפול באמצעות דיקור באוזן חיצונית בקרב חולי תחלואה כפולה, מבוא לשיטות האיזון לפי ד"ר טאן, תהיות לגבי עתיד הרפואה הסינית בהקשר למחקר מערבי, חוק שימור האנרגיה SUAN ZAO REN TANG והטיפול בנדודי שינה, יש רפואה אינטגרטיבית בישראל, טיפול באוסאוארטריטיס של הברך בראי הרפואה הסינית.
פורסם ב:
כתבות: התשה של בלוטת האדרנל, הגישה המשולבת לטיפול בילדים עם בעיית גבולות, ראיון עם ד"ר סו מסיאטל, נספח לראיון מהרצאותיו של ד"ר סו בכנס העור 2009, מגע, דמיון וכוח המחשבה, ראיון אישי עם מאסטר אוהשי, Hun & Po - גישה מובנית להיבט הטאואסטי של חיים פיזיים ורוחניים, וסטיבוליטיס - דלקת מבוא העריה.
 
 

צרו איתנו קשר

שם:  
מייל:    
טלפון: