צרו איתנו קשר

שם:  
מייל:    
טלפון:  
 

אודות קמפוס ברושים ביה"ס ללימודי רפואה משלימה

 
קמפוס ברושים הוקם כמוסד ללא מטרות רווח במטרה להכשיר מטפלים ברפואה משלימה  
כיום מוביל קמפוס ברושים את לימודי הרפואה המשלימה בארץ יחד עם יישום תפיסה של "רפואה אינטגרטיבית" . תוכניות הלימוד כוללות תכנים מעמיקים של רפואה מערבית ובחלק ממסלולי הלימוד קיימת השתלבות בסטאז במחלקות בתי חולים. 
 
קמפוס ברושים מקפיד על תוכניות לימוד העומדות בדרישות כל האיגודים המקצועיים בישראל ובדרישות מצד מוסדות לימוד מובילים בעולם להכרה מקצועית. צוות ההוראה הרחב כולל את בכירי המרצים והקלינאים עם ניסיון טיפולי עשיר ביותר בתחומי הרפואה המשלימה.
 
הקמפוס מקפיד על תוכניות לימוד מעמיקות הכוללות התמחות רחבה במסגרת מערך הקליניקות הגדול בפיקוח צמוד של מנחים מובילים . אווירת הלימוד נעימה וביתית ומאפשרת לכל סטודנט יחס משפחתי והתפתחות אישית בתנאים הטובים ביותר.  לצד תוכניות הלימודים זכאי כל סטודנט לקורסי העשרה ובחירה במגוון תחומים מרתקים.
 
הקמפוס מאמין בתרומה לקהילה ומדי שנה מפעיל מערך התנדבות מסודר במגוון מוסדות רפואיים, שיקומיים וחברתיים עבור הסטודנטים בשנים המתקדמות.

כמו כן, דוגל הקמפוס בשמירה על הסביבה ומעניק מלגות לסטודנטים הבוחרים לתרום ולפעול למען הסביבה.
 
שיעור הבוגרים המשתלב בשוק העבודה במהלך ובתום הלימודים הוא מרשים ביותר ונובע בין היתר ממערך ההשמה הפעיל של הקמפוס וסדנאות הקואצ'ינג והאימון עסקי הניתנות ללא תשלום לסטודנטים. 

מדי שנה מציע הקמפוס במסגרת ביה"ס ללימודים מתקדמים מגוון רחב של קורסים, סדנאות וכנסים לבוגרים מבתי ספר מוכרים המעוניינים להרחיב את "ארגז הכלים" ולהתמקצע יותר בתחום טיפולם.
 
הערה : כל המסלולים המוצעים הינם מסלולים חוץ אקדמיים , ונלמדים במסגרת לימודי תעודה בלבד. 
 
למדיניות הפרטיות של האתר, לחצו כאן